вул. Шашкевича Маркіяна, буд. 22

(03265)42322

(03265)42376

mail@zlmr.gov.ua

  • foto winter 1
  • castle 2
  • foto winter 2

Новини

Оперативний штаб з питань запобігання та поширення на території району ГРЗ спричиненого коронавірусною інфекцією (COVID-19) інформує. Станом на 03.04.2020 р.

Оперативний штаб з питань запобігання та поширення на території району ГРЗ спричиненого коронавірусною інфекцією (COVID-19) інформує.

Детальніше...

Ринок у Золочеві не відкрить у період надзвичайної ситуації

У райдержадміністрації проведено нараду з питання відновлення роботи Золочівського ринку. Сьогодні, 2 квітня 2020 року, відбулась нарада у кабінеті голови райдержадміністрації Василя Маркевича за участю голови районної ради Олега Банаха, голови міської ради Ігоря Гриньківа, заступника голови міської ради Богдана Рибахи, начальника Золочівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області Людмили Овод, заступника керівника Золочівського відділу поліції Григорія Марця, директора КП «Золочівський ринок» Олексія Розхідченка. На нараді розглянули та обговорили звернення підприємців Золочівського району про відновлення роботи ринку в м. Золочеві. На нараді прийнято рішення, що згідно вимог Постанови Головного державного санітарного лікаря України №5 від 30.03.2020 року «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби в місцях торгівлі» відсутні умови для відновлення роботи ринку в період надзвичайної ситуації.

Медики Золочівщини отримали вісім автівок

28 березня медицина Золочівщини отримала вісім нових автомобілів «Renault Duster» для забезпечення амбулаторій загальної практики сімейної медицини сіл Вороняки, Білий Камінь, Гологори, Бортків, Новоселище, Поляни, Куровичі та смт. Поморяни зручного, комфортного та швидкого виїзду на огляди пацієнтів, а також для транспортування важких хворих у спеціалізовані заклади охорони здоров'я Золочівського району.

Детальніше...

Кабмін посилює карантин: Заборона на відвідування громадських місць без масок і прогулянки в парках

Для попередження розповсюдження коронавірусної хвороби уряд планує запровадити більш жорсткі заходи безпеки на період карантину – до 24 квітня 2020 року.

Про це інформує Урядовий портал.

Детальніше...