вул. Шашкевича Маркіяна, буд. 22

(03265)42322

(03265)42376

mail@zlmr.gov.ua

  • foto winter 1
  • castle 2
  • foto winter 2

Новини

УВАГА! ТЕРМІН ПОДАЧІ ЗАПИТІВ НА УТОЧНЕННЯ ТЕНДЕРНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ЗМІНЕНО!

Відповідно до протоколу перед-тендерної наради від 06.08.2020р. щодо обговорення технічних та процедурних питань по об’єкту  «Капітальний ремонт мереж вуличного освітлення м. Золочів Львівської області», внесено зміни в п.6.3. тендерної документації та продовжено термін подачі запитів для роз’яснень до 12.08.2020р.

Гавришків Василь Романович,

заступник міського голови м. Золочева

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПЕРЕД-ТЕНДЕРНУ ЗУСТРІЧ!

Відповідно до запрошення до участі у тендері на виконання робіт «Капітальний ремонт мереж вуличного освітлення м. Золочів Львівської області», перед-тендерна зустріч для Учасників тендеру із представниками Замовника для відвідання проектних об’єктів та обговорення технічних та процедурних питань може відбутися на третій неділі від дати оголошення тендеру у період підготовки тендерних пропозицій в індивідуальному порядку за попередньою домовленістю шляхом офіційного листування.

Детальніше...

У Золочеві робота кипить у всіх напрямках

Минулого тижня Золочів з робочим візитом відвідав заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Іван Собко. У ході візиту Іван Михайлович ознайомився із роботами на об'єктах, котрі фінансуються в тому числі і за кошти обласного бюджету.

Детальніше...