вул.Шашкевича 22

(03265)42322

(03265)42376

mail@zlmr.gov.ua

  • foto winter 1
  • castle 2
  • foto winter 2

Новини

Привітання міського голови Золочева із Днем незалежності України

top1

Дорога українська громадо! Дорогі моєму серцю золочів'яни! Вітаю Вас із Днем Незалежності України! З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення цієї події і дати – 24 серпня – і значення її для всієї країни, для кожного з нас, її громадян. І це закономірно: великі події осягаються на відстані, з плином часу. Перед Україною, її громадянами складні й великі завдання. Але я вірю, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави. Всім серцем любіть Україну свою І вічні ми будемо з нею!

 

Ігор Гриньків

Золочівці продовжують відпочинок та навчання у м. Скадовську

IMG 20190817 091521В рамках побратимства між містами Золочів та Скадовськ цими днями перебуває делегація золочівських школярів у м. Скадовську. Учні беруть участь в літньому міжнародному англомовному таборі "Friendship" по програмі GoCamp на базі ОЗСНВК «Академічна гімназія».

Детальніше...

Юні золочівці гостюють у м. Скадовську. Фото

12 серпня 2019 року в рамках побратимства між містами Золочів та Скадовськ прибула делегація золочівських школярів до м. Скадовська. Учні беруть участь в літньому міжнародному англомовному таборі "Friendship" по програмі GoCamp на базі ОЗСНВК «Академічна гімназія». Зустіч була дуже теплою та емоційною! 

Детальніше...