вул. Шашкевича Маркіяна, буд. 22

(03265)42322

(03265)42376

mail@zlmr.gov.ua

  • foto winter 1
  • castle 2
  • foto winter 2

NY2021Шановна громадо!

Щиро вітаю вас із Новим роком та Різдвом Христовим!

Для кожного з нас рік, що минає, був непростим та водночас багатим на пам’ятні події. Він був сповнений напруженої праці, звершень, пошуку правильних рішень та результатів.

Як багато теплих і щирих слів хочеться сказати Вам з нагоди Нового року і Різдва Христового. 2020-й ми завершуємо сумлінною працею, розпочатими проектами, що неодмінно знайдуть своє продовження і в 2021 році, і найголовніше – ми стали єдиною великою громадою. 2020 рік – вже історія, яку ми творимо спільно, додаючи у скарбницю розвитку громади кожен свою частину щоденної праці. Ніщо не здатне постати за день, але кожен з них був чимось наповнений.

Зичу Вам безліч добрих днів і справ в 2021 році, бо, що посіємо, - те і пожнемо. Будьмо дбайливими господарями у своїй громаді, і в Україні, бо по наших справах – пізнають нас. Хай у їх звершенні допомагає нам Боже Дитятко, яке Своїм Народженням несе нам любов і надію на краще.

Нехай рік прийдешній принесе усім Вам мир, спокій, впевненість у майбутньому та додасть нових сил для втілення найзаповітніших мрій. Хай множаться щастям, щирою любов’ю, гараздами та достатком Ваші. І хай Новий рік стане для всіх роком добрих змін, а для України – роком миру, зміцнення державності, соціально-економічного зростання та духовного оновлення! Миру і Божої благодаті в кожен дім! Щасливого усім Нового року та веселого Різдва!

Ігор ГРИНЬКІВ, міський голова