вул. Шашкевича Маркіяна, буд. 22

(03265)42322

(03265)42376

mail@zlmr.gov.ua

  • foto winter 1
  • castle 2
  • foto winter 2

Щороку 1 червня в Україні відзначається свято маленьких громадян нашої країни –Міжнародний день захисту дітей.
Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги – батьків, вихователів, учителів, наставників.
Саме заради здійснення всіх дитячих мрій та сподівань, заради їхнього щастя дорослі готові долати всі труднощі і перешкоди.
Сьогодні цей день набуває особливого значення, адже на превеликий жаль, і в Україні є діти, яким бракує батьківського тепла, справжнього дитинства і мирного неба над головою!
З нагоди міжнародного дня захисту дітей заступник міського голови Ярослав Окрепкий та начальник відділу з питань культури Марія Квас вручили подарунки дітям учасників бойових дій , які загинули під час виконання службових обов’язків Вікторії Бахур та Данилові Стецьку.
«Їхні батьки стали Героями, захищаючи кордони держави, де найдорожчими для них були їхні діти. Зараз вони захищають своїх дітей з неба, а ми намагаємося підбадьорити і підтримати тут. Щиро зичу нехай у їхньому житті завжди поруч будуть рідні та друзі. Хочу побажати цим діткам зростати хорошими людьми, любити свою країну, пам'ятати про подвиг своїх батьків і не дозволяти нікому ображати себе та інших», – зазначив Ярослав Окрепкий.