З 01 січня 2026 року розпочато прийом звітів за формою № 2-ТП (водгосп) (річна)
«Звіт про використання води» за 2025 рік.
Термін подання звіту – до 1 лютого 2026 року.
Подання звіту здійснюється в електронному вигляді через Портал електронних послуг Держводагентства України з використанням електронного цифрового підпису.
Звіт є обов’язковим для водокористувачів, які:
-
здійснюють забір та/або використання води;
-
здійснюють скид зворотних (стічних) вод у поверхневі водні об’єкти;
-
використовують воду в обсязі від 5 м³/добу і більше,
відповідно до пункту 1.5 Порядку ведення державного обліку водокористування, затвердженого наказом Мінприроди України від 16.03.2015 № 78 (із змінами).
Відповідно до статті 55 Водного кодексу України, неподання або несвоєчасне подання звіту є порушенням умов спеціального водокористування та може бути підставою для застосування заходів контролю і анулювання дозволу на спеціальне водокористування.
З огляду на можливі відключення електроенергії та перебої в роботі Порталу електронних послуг Держводагентства України, рекомендуємо подавати звіти завчасно.
Просимо всіх суб’єктів господарювання, які здійснюють водокористування на території Золочівської міської громади, забезпечити своєчасне подання звітності.
Контактна особа:
Мойса Мирослава Романівна
провідний інженер з використання водних ресурсів
відділу водних відносин у суббасейнах річок
Західного Бугу та Сяну
???? 067 948 32 54







