вул. Шашкевича Маркіяна, буд. 22

 +380638342340

(097)1279500

mail@zlmr.gov.ua

  • foto winter 1
  • castle 2
  • 20230505 125501
  • 20230505 130318
  • 1020230505 150059

З 01 січня 2026 року розпочато прийом звітів за формою № 2-ТП (водгосп) (річна)
«Звіт про використання води» за 2025 рік.

Термін подання звіту – до 1 лютого 2026 року.

Подання звіту здійснюється в електронному вигляді через Портал електронних послуг Держводагентства України з використанням електронного цифрового підпису.

Звіт є обов’язковим для водокористувачів, які:

  • здійснюють забір та/або використання води;

  • здійснюють скид зворотних (стічних) вод у поверхневі водні об’єкти;

  • використовують воду в обсязі від 5 м³/добу і більше,
    відповідно до пункту 1.5 Порядку ведення державного обліку водокористування, затвердженого наказом Мінприроди України від 16.03.2015 № 78 (із змінами).

Відповідно до статті 55 Водного кодексу України, неподання або несвоєчасне подання звіту є порушенням умов спеціального водокористування та може бути підставою для застосування заходів контролю і анулювання дозволу на спеціальне водокористування.

З огляду на можливі відключення електроенергії та перебої в роботі Порталу електронних послуг Держводагентства України, рекомендуємо подавати звіти завчасно.

Просимо всіх суб’єктів господарювання, які здійснюють водокористування на території Золочівської міської громади, забезпечити своєчасне подання звітності.


Контактна особа:

Мойса Мирослава Романівна
провідний інженер з використання водних ресурсів
відділу водних відносин у суббасейнах річок
Західного Бугу та Сяну
???? 067 948 32 54