вул. Шашкевича Маркіяна, буд. 22

(03265)42322

(03265)42376

mail@zlmr.gov.ua

  • foto winter 1
  • castle 2
  • foto winter 2

№ З/П

ПІБ

ПОСАДА

1

РИБАХА БОГДАН ВОЛОДИМИРОВИЧ

Золочівська міська рада, перший заступник міського голови

2

ГАВРИШКІВ ВАСИЛЬ РОМАНОВИЧ

Золочівська міська рада, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

3

ОКРЕПКИЙ ЯРОСЛАВ РОМАНОВИЧ

Золочівська міська рада, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

4

СИДОРОВИЧ ОЛЕГ МИРОНОВИЧ

Золочівська міська рада, секретар міської ради

5

КОВАЛЬСЬКИЙ МАР’ЯН МИРОНОВИЧ

Золочівська міська рада, керуючий справами виконавчого комітету

6

КРИНИЦЬКА ОКСАНА МИКОЛАЇВНА

Пенсіонер

7

НОВОСАД ГАЛИНА МИКОЛАЇВНА

ПП "Галкомсервіс", директор

8

БУКОВСЬКИЙ АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

Управління Державної казначейської служби України у Золочівському районі Львівської області, начальник управління

9

ШУМАКОВА ВІКТОРІЯ АНАТОЛІЇВНА

Управління соціального захисту населення Золочівської РДА, начальник управління

10

КОРОВЕЦЬКИЙ МИХАЙЛО ПЕТРОВИЧ

Золочівське МВ ЖКП, в.о. начальника Золочівського МВ ЖКП

11

НАЛУЖНИЙ СТЕПАН ЯРОСЛАВОВИЧ

ТзОВ "Ірина", директор

12

ВЕРЕДА СВІТЛАНА МИКОЛАЇВНА

Приватний підприємець

13

КУХАРСЬКИЙ ПЕТРО МАРКОВИЧ

Голова фермерського господарства «Кухарський Петро Маркович»

14

ДЕНИС РОМАН ЗІНОВІЙОВИЧ

Золочівська державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Львівській області, начальник

15

ВЕНГЕР ЛІЛІЯ ВЛАДИСЛАВІВНА

Плугівський НВК I-III ст, директор

16

АДАМИК МИКОЛА ПЕТРОВИЧ

Радник начальника східного РЕМ ПрАТ «Львівобленерго»

17

ТИМКІВ БОГДАН РОМАНОВИЧ

ЖКП «Перспектива», начальник

18

ДМИТРІВ ГАЛИНА МИХАЙЛІВНА

Староста сіл Колтів, Кругів, Хмелева, Руда-Колтівська, Опаки, Верхобуж.

19

ЯРОВА МИРОСЛАВА РОМАНІВНА

Староста сіл Струтин, Підгородне, Золочівка, Козаки, Лука, Зарваниця, Кобилеччина, Кийків.

20

КМИЦЬ БОГДАН СТЕПАНОВИЧ

Староста села Вороняки.

21

ВОВК СВІТЛАНА ВАСИЛІВНА

Староста сіл Єлиховичі, Городилів, Копані, Обертасів, Зозулі, Монастирок.

22

КІНДРАТ ОЛЕКСАНДРА ВОЛОДИМИРІВНА

Староста сіл Білий Камінь, Бужок, Розваж, Підлисся, Гавареччина, Черемошня.

23

КУПРЕЄВ ВОЛОДИМИР АНДРІЙОВИЧ

Староста сіл Почапи, Хильчиці, Жуличі.

24

СЕНЧУК ЯРОСЛАВ РУСЛАНОВИЧ

Староста сіл Ясенівці, Бонишин, Залісся.

25

ОЛЕКСІВ ЛЕСЯ ПЕТРІВНА

Староста сіл Червоне, Княже.

26

ВЕНЯРСЬКА МАРІЯ ІГОРІВНА     

Староста сіл Гончарівка, Скварява, Стадня.

27

ЛУКАСЕВИЧ МАРІЯ МИХАЙЛІВНА 

Староста сіл Гологори, Трудовач, Зашків,   

Майдан-Гологірський, Гологірки, Стінка

28

ДУЖИЙ ОРЕСТ ОЛЕКСІЙОВИЧ

Староста сіл Підлипці, Тростянець, Новоселище, Плугів, Кам’янисте.

29

ГЕТЬМАНЧИК МИХАЙЛО  АНТОНОВИЧ

Староста сіл Сасів, Ушня, Побіч, Грабово, Гутище, Бір, Хомець, Папірня, Пісок.  

30

БРОСЛАВСЬКИЙ АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

Староста сіл Велика Вільшаниця, Митулин, Новосілки.