вул. Шашкевича Маркіяна, буд. 22

(03265)42322

(03265)42376

mail@zlmr.gov.ua

  • foto winter 1
  • castle 2
  • foto winter 2

Новини

Золочів відвідав перший заступник голови ЛОВА

5 жовтня 2022 року Золочівську громаду відвідали перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик та начальник департаменту економічної політики Степан Куйбіда.
Чиновники відвідали «Червоненське вище професійне училище», де нещодавно завершені роботи із ремонту частини приміщень гуртожитку, які були виконані за кошти обласного бюджету. У відремонтовані житлові кімнати поселять переселенців, які вимушено покидають домівки та знаходять прихисток на Львівщині.

«Завдяки підтримці очільника області Максима Козицького та Львівської ОВА , відповідно до програми реалізації пріоритетних інфраструктурних проєктів у Львівській області здійснено поточний ремонт приміщень будівлі гуртожитку Червоненського вищого професійного училища, в якому відремонтовано 36 кімнат на 4 та 5 поверхах. Питання забезпечення житлом ВПО є одними із першочергових та потребують якнайшвидшого вирішення. Відрадно, що реалізація проєкту дозволить забезпечити близько ста наших співвітчизників з числа переселенців комфортними умовами проживання», – зазначає начальник Золочівської військової адміністрації Василь МАРКЕВИЧ.
Також представники влади оглянули незавершене будівництво амбулаторії загальної практики сімейної практики у селі Червоне.
«Вже декілька років у громаді є актуальним питання завершення будівництва амбулаторії сімейної практики у селі Червоне. Сьогодні спільно з керівництвом області та району працюємо над вирішенням цього питання. Дуже важливо, щоб цей відносно недавно збудований об’єкт служив на користь людям. Вдячний керівництву області за підтримку Золочівської громади та розуміння наших проблем. Це дуже важливо, особливо в цей складний час воєнної агресії», – говорить міський голова Золочева Ігор ГРИНЬКІВ. 


Леся ГОРГОТА
Фото автора

Підписано Меморандум про взаємодію із міжнародною організацією «People in Need Ukraine»

Між Золочівською міською радою та міжнародною організацією «People in Need Ukraine» (філією компанії «Людина в Біді» в Україні) підписано Меморандум про взаємодію.
Міський голова Золочева Ігор Гриньків розповів, що саме буде реалізовано у Золочівській громаді в рамках цієї співпраці:
–    В рамках співпраці з організацією «Людина в біді» буде створено дитячий простір на базі нашої Станції юних техніків, мета якого допомогти дітям, насамперед із числа ВПО, відчути себе у безпеці та підвищити свою самооцінку, інтегруватись у нашу громаду. Ми зараз на етапі ремонту приміщення. Також буде проведено ремонт приміщення початкової школи у селі Підгородне, яке буде використано для тимчасового проживання людей.  Ми розуміємо, що чимало українців, які змушені були покинути свої домівки через війну насправді не мають куди повертатись. Наш обов’язок їм допомогти та підтримати. Сподіваюсь наша співпраця дасть позитивний результат.  Саме такими спільними кроками  кожен з нас наближає нашу перемогу. 


Леся ГОРГОТА
Фото автора

Ремонт дороги у селі Почапи

Розпочато ремонт дороги Золочів–Красне в межах села Почапи. Розпочато ремонт дороги Золочів–Красне в межах села Почапи. Про це повідомив заступник міського голови Богдан РИБАХА:
– У співпраці із Львівською військовою адміністрацією розпочато ремонт дороги на території села Почапи. Неодноразово мешканці звертались до міського голови Золочева Ігоря Гриньківа з приводу поганого стану дороги. Міський голова ініціював звернення до керівництва Львівської обласної військової адміністрації та Департаменту дорожнього господарства. Відтак з міського бюджету було виділено кошти і в співфінансуванні з обласним бюджетом ми змогли розпочати роботи.

Автомобіль швидкої допомоги зі США

Золочів відвідали волонтери із Сполучених Штатів Америки Роберт та Крістен Хеллвелл. За сприяння фонду Heidenheim für Ukraine та громади Heidenheim у Золочів доставлено автомобіль швидкої допомоги та гуманітарний вантаж.
Як зазначив міський голова Золочева Ігор Гриньків, цей транспорт буде обслуговувати жителів нашої громади. Натомість громада Золочева передасть інший автомобіль швидкої допомоги захисникам у зону бойових дій.
Роберт Хеллвелл зазначив:
– Ми не є чимось особливими. Ми такі як і більшість американців. Ми просто Вам допомагаємо. Ми живемо неподалік Вашингтону і українські прапори у Вашингтоні є повсюди. На мою думку, американці допомагають вам тому, що відчувають, що у наших народів є багато спільних рис. Українці не питають, що їм робити. Вони кажуть: дайте нам ресурс, а ми самі все зробимо. Справжні герої тут, в Україні і я вірю, що Україна переможе.
Ігор Гриньків, міський голова Золочева:
– Насправді, ви не є звичайні люди. Ви фантастичні люди. Ви є людьми доброї волі. А всі люди доброї волі з усього світу сьогодні допомагають Україні. Ми дякуємо вам за цей подарунок. Для нашої лікарні це дуже важливо. Цьогоріч це вже другий такий подарунок для нашої лікарні. У дворі міської ради стоїть ще один автомобіль швидкої допомоги, який найближчим часом ми відправимо для наших військових у Харківську область. Ми всі дякуємо вам. Ми захоплюємось вами ітим, що ви здолали такий великий шлях і приїхали у Золочів, щоб допомогти Україні і нашому народові у боротьбі з російським агресором.
Ігор Гриньків також вручив гостям особисті подяки та побажав усього найкращого.
Роберт та Крістен Хеллвелл оглядово відвідали Золочівський замок, прогулялись вулицями нашого міста та оглянули шкільні укриття.
Леся ГОРГОТА
Фото автора

Дочірні категорії