![foto winter 1](/images/Slideshow_foto/foto_winter_1.jpg)
Золочівська міська рада повідомляє, що 27-29 липня 2024 року ФГ «Крутник О Б» на полях, що розташовані за межами населених пунктів сіл Єлиховичі (урочище «Лиса Гора») та Городилів (урочище «За курником») буде проводити обприскування посівів сої засобами захисту рослин: клодекс - про ( діюча речовина – кломазон, клас токсичності – 3) та міланіт ( діюча речовина – пропіканазол + тріадимефон, клас токсичності – 3). Метод застосування –штангове обприскування.
Час проведення - 07:00 до 10:00 год та 18.00-22.00 год. Контактна особа – Крутник Орест Броніславович , тел. 0975427969.
27 липня - День медичного працівника.
У КНП «Золочівська ЦРЛ» відбулася оперативна нарада з нагоди Дня медичного працівника.
Розпочала захід медичний директор Марта Менько. До щирих та теплих привітань долучилися заступник міського голови Ярослав Окрепкий, голова Золочівської районної військової адміністрації Василь Маркевич, директор КНП «Золочівська ЦРЛ» Тарас Яцунський.
За сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі та з нагоди Дня медичного працівника, медикам КНП «Золочівська ЦРЛ» було урочисто вручено подяки та грамоти.
Дорогі медичні працівники! Дякуємо Вам за щоденну працю, професіоналізм та внутрішню витримку! Бажаємо Вам та Вашій родині міцного здоровʼя, мирного неба, добробуту та наснаги!
24 липня в приміщенні Золочівськоі філіі Львівського обласного центру зайнятості відбувся тренінг з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів. Тренінг провела група інформування Швейцарського «Благодійного фонду з протимінної діяльності ФСД в Україні» в партнерстві з УВКБ ООН Благодійний фонд «Рокада».
|
![]() |
Чергову партію FPV-дронів Золочівська громада передала захисникам. Дрони-камікадзе відправлено військовослужбовцям 80-ї десантно-штурмової бригади.
«Сьогодні ми зустріли воїнів 80-ї десантно-штурмової бригади і передаємо їм від громади міста дрони, які будуть їм необхідні для ведення бою. Велике спасибі, перш за все, десантникам 80-ї десантно-штурмової бригади, як і всім воїнам, які боронять і захищають нашу Україну, велике спасибі нашій громаді, за те, що пожертвували на ці «пташки» хто більшу, хто меншу суму, але від чистого серця» – повідомив Володимир Сивак, засновник БФ «Золочів відроджений».
«Тішуся, що ми завершили збір наступної партії і хочу подякувати всім тим, хто долучається, і малими коштами, і великими. Я пам’ятаю як ми починали збирати від 10-20 дронів і тоді це було досягнення. На сьогоднішній день це вже більша кількість, а надалі ми будемо старатись аби це ще збільшити. Але кількість та якість залежить від нас усіх, тому кожен має долучитись і допомогти хто чим може» – розповів Сергій Швайдак, керівник майстерні з виготовлення дронів.
«Дякую всім жителям громади, всім представникам бізнесу, Восьмому апеляційному адмістративному суду, суддям, які долучилися до збору коштів і всім хто долучився до збору на дрони, які допоможуть нам знищити ворога і пришвидшити нашу перемогу» – подякував Олександр Тютін, президент БФ «Золочів відроджений».
«Я проходив свій довгий військовий шлях в 80-ій десантно-штурмової бригаді. Ця бригада з найбільшим бойовим досвідом саме в штурмових діях, яка пройшла один з найважчих і найдовших бойових шляхів, і, яка показала себе з найкращої сторони. Я дякую Золочівській громаді за зібрані FPV-дрони, які підуть в досвідчені руки для подальшої боротьби з противниками» – повідомив Ярослав, ветеран російсько-української війни.
«Дякую Ігору Михайловичу, Золочівській міській раді, БФ «Золочів відроджений» за ці дрони, які допоможуть бійцям на передовій. Дякую, все буде Перемога! – «Сармат», військовослужбовець 80-ї ДШБ.
Збір коштів на FPV-дрони триває, долучайтеся й Ви, аби пришвидшити нашу перемогу!
Реквізити БФ «Золочів відроджений»:
Банківський рахунок: UA703257960000026000301441551
ТВБВ №10013/065 філії ЛОУ АТ «Ощадбанк»
ЄДРПОУ: 39950123
МФО: 325796