вул. Шашкевича Маркіяна, буд. 22

(03265)42322

(03265)42376

mail@zlmr.gov.ua

  • foto winter 1
  • castle 2
  • foto winter 2

Новини

Амбулаторії в селі Червоне бути?..

Проблеми в кожному селі Золочівської міської територіальної  громади різні.  Але до їх вирішення міська влада та депутатський корпус підходить з огляду на першочергові потреби їх мешканців.
Декілька років тому уряд започаткував проєкт будівництва сільських амбулаторій. За типовим проектом розпочали будівництво амбулаторії і в селі Червоне. В перспективі це мав бути успішний проєкт. Ця амбулаторія мала обслуговувати жителів с. Червоне та навколишніх сіл. Але щось пішло не так. Лише нещодавно міська рада прийняла в комунальну власність цей об’єкт.
Чи все ж запрацює амбулаторія в селі Червоне, про вже втілені проєкти та заплановані на новий 2023 рік запитую у міського голови м. Золочева Ігоря ГРИНЬКІВА.
–    Амбулаторії в селі Червоне бути. Тим паче, що багато роботи вже зроблено. Депутати Золочівської міської ради прийняли рішення про те, щоб прийняти в комунальну власність нашої громад цей об’єкт, бо насправді боляче дивитись, як об’єкт руйнується, як розкрадають окремі будівельні матеріали. І потреба нової амбулаторії для мешканців с. Червоне також є, адже приміщення нині діючої амбулаторії знаходиться в технічно незадовільному стані. Сподіваюсь, що впродовж цього року ми знайдемо можливість виділити кошти на завершення будівельних робіт і якість надання медичних послуг в нашій громаді, зокрема в селі Червоне, суттєво покращиться.
Червоне велике і перспективне село, і відповідно проблем в селі достатньо. Пріоритетом номер один донедавна був дитячий садочок. З міського бюджету депутати міської ради виділили на потреб облаштування дитячого садочка 1 442 053 гривні. Нині, незважаючи на воєнний стан, маленькі дітки вже охоплені дошкільним вихованням. І це наш маленький, але дуже значимий для громади села успіх.
З настанням сприятливих погодних умов розпочнуться будівельні роботи з реконструкції одного корпусу гуртожитку Червоненського вищого професійного училища для потреб внутрішньо переміщених осіб, а в подальшому – для студентів цього училища. У співпраці із Північною корпорацією НЕФКО Золочівська міська рада отримала грант (безповоротну фінансову допомогу) в розмірі      2 400 000 євро і всі ці кошти будуть вкладені у реконструкцію будівель Червоненського ВПУ.
На черзі влаштування пішохідних тротуарів вздовж автодороги Львів–Тернопіль (з лівої сторони в напрямку руху на Львів). Також у співпраці із Службою автомобільних доріг Львівської області напрацювал проєкт влаштування в селі якісного вуличного освітлення вздовж дороги Львів–Тернопіль.
А ще ремонт доріг в селі, впорядкування природних джерел та інше – роботи непочатий край.  Але все це неможливо без підтримки і розуміння жителів села. Особлива роль старост Лесі Олексів. Вона дуже ініціативна, реагує на звернення мешканців та оперативно доносить їх мені та моїм заступникам. Постійно відчуваю підтримку та ініціативу і від місцевих фермерів Петра та Івана Кухарських. Роман Припін добре налагоджує комунікацію з німецькими громадами. Все це має дуже важливе значення для нашого спільного успіху. Адже лише у єдності – наша сила.

Розмовляла Леся ГОРГОТА

Вітання міського голови Золочева з Днем Соборності України!

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України!
Це свято відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.
Протягом багатьох століть українці мріяли про незалежну, єдину, соборну державу, про те, щоб землі, які з історичних причин були поділені різними країнами, об’єдналися. І дата 22 січня 1919 року навіки вкарбувалася в літопис українського народу, як величне національне свято возз’єднання українського народу. Це була величезна історична перемога українців, які віками боролась за свою територіальну цілісність та суспільну єдність, яка стверджує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за волю та незалежність, демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність української нації.
Головний урок Злуки – це усвідомлення того, що тільки в єдності сила і перемога.
У цей день ми особливо повинні задумуватись над істиною: незважаючи на те, де ми народилися або живемо – на Поліссі чи на Донбасі, Слобожанщині чи Галичині – ми є українцями, нащадками лицарів Київської Русі й запорізьких козаків. І це усвідомлення, а також любов до рідної землі насправді, важливіше за будь-які партійні уподобання й політичні розбіжності.
Вірю, що територіальна цілісність України, за яку віддали життя тисячі незламних борців в різні часи і продовжують сьогодні відстоювати наші бійці, залишиться непорушною. Адже єдність і свобода роблять нас гідними нащадками наших славних предків. Тож, давайте прикладемо всіх зусиль і збережемо цей скарб.
Бажаю всім нам миру, злагоди, мудрості і почуття єдиної родини, довголіття, особистих і суспільних досягнень та мирного неба над головою. Нехай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас у справі розбудови соборної демократичної України! Бо у єдності – наша сила. І разом – ми сильніші.
І нехай віра в європейську, демократичну, соборну й економічно багату країну надихає нас на нові звершення заради процвітання її народу!
Слава Україні! Слава її Героям!

 


Ігор ГРИНЬКІВ, міський голова Золочева

Автомобіль швидкої допомоги від ґміни Вітниця відправлений на фронт

Українські військові щодня відчувають підтримку польського народу. Попри те, що уряд Польщі активно допомагає військовою технікою, польські чоловіки воюють у добровольчих батальйонах, а громад міст та містечок допомагають нашим воїнам спорядженням та передають автомобілі.

Золочівська громада отримала автомобіль швидкої допомоги від ґміни Вітниця (Республіка Польща) в особі керівника громади Даріуша Яворського, який вже відправлений на фронт для потреб наших бойових медиків.

«Автомобіль швидкої допомоги було подаровано ґміні Вітниця у 1990-х роках від партнерської ґміни Друтен у Нідерландах. Сьогодні ми передаємо це, це маленька цеглинка, яку ґміна Вітниця може додати до зростаючих потреб України під час війни. Завдяки внескам мешканців на рахунок Асоціації допомоги нужденним «DAR» у Вітниці вдалося оплатити послуги подарованої машини швидкої допомоги та придбати ліки на суму близько 2000 злотих. Керівник Центру соціальної інтеграції у Вітниці, пані Малгожата Палчинська, передала близько 400 консервів. Натомість мешканці Вітниці українського походження придбали каремати, спальні мішки та військовий рюкзак», – повідомив у соціальних мережах керівник ґміни Вітниця Даріуш Яворський.

Також слід відзначити і докладені зусилля наших земляків. Зокрема, Назара Болюбаша, який зараз проживає у Польщі, та ініціював придбання, оформлення документів та передачу цього автомобіля Золочівській міській раді. Володимир та Микола Ковалі доправили це авто в Україну.

Щоб діти могли відчути піклування та магію свят

 

Минулого тижня у Золочівській міській раді відбувся благодійний захід, на якому дошкільнята та школярі Золочівської громади, діти з багатодітних сімей, батьки яких сьогодні на передовій захищають Украіну від ворога, діти важко поранених воїнів, воїнів які перебувають в полоні, а також діти загиблих та безвісти зниклих захисників, отримали подарунки за співпраці з Роман Лобай, від благодійного фонду Liberi Ukrainian.
– Цьогоріч ми проводимо акцію в різдвяно-новорічний період, щоб діти могли відчути магію свят і піклування оточуючих. Розумію, як зараз важко дітям, у яких війна забрала їхніх батьків, а в дружин – чоловіків. Проте, незважаючи ні на що, ці родини тримаються, вони незламні, – зазначив заступник міського голови Василь ГАВРИШКІВ. – Цим благодійним заходом ми хочемо підтримати дітей українських Героїв та подарувати їм магію Різдва, турботу та подарунки.
Надія ПЕРЕНКО, представниця організації Liberty Ukraine Foundation:
– Liberty Ukraine Foundation – благодійна організація, яка знаходиться у Техасі (США) та об’єднала підприємців, культурних діячів, меценатів, небайдужих людей. Ці люди об’єднались для допомоги Україні та українцям, підтримують медицину, тимчасово переселених осіб, дітей, родини військовослужбовців. Сьогодні хочу передати від Liberty Ukraine Foundation два основних меседжі. Перший – щоб на ваших обличчях були усмішка. Щоб ви росли щасливими і успішними українцями. Другий важливий меседж ві Liberty Ukraine Foundation з Техасу – це те, що вони пишаються вами та вашими батьками. Слава Україні!

Дочірні категорії