вул. Шашкевича Маркіяна, буд. 22

(03265)42322

(03265)42376

mail@zlmr.gov.ua

  • foto winter 1
  • castle 2
  • 20230505 125501
  • 20230505 130318
  • 1020230505 150059

Новини

Робочий виїзд у с. Білий Камінь

Перший заступник начальника Золочівської районної військової адміністрації (РВА) Михайло Кулик, спільно з головним спеціалістом відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Золочівської РВА Іриною Мицко, провели робочий виїзд у с. Білий Камінь.
На місці було проведено огляд місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення, яка встановлена за програмою «Безпечна Львівщина». В межах зазначеної програми Львівська обласна державна адміністрація ще з 2021 року дофінансовує закупівлю електронних сирен з обласного бюджету.
В умовах сьогодення особлива увага приділяється спроможності роботи систем оповіщення на час відсутності електропостачання.

Формування та реалізація молодіжної політики на місцевому та державному рівнях

08 липня 2024 року у Золочеві відбувся тренінг на тему «Формування та реалізація молодіжної політики на місцевому та державному рівнях. Організація та розвиток молодіжних центрів та просторів в умовах дії правового режиму воєнного стану».

Представництво Датської ради у справах біженців в Україні (DRC) у партнерстві з Датським Червоним Хрестом та Dignity, за підтримки Міністерства закордонних справ Данії, реалізує проєкт «Громадянське суспільство сприяє стійкості в Україні» (PSPU). Однією з його цілей є надання підтримки органам місцевого самоврядування у реалізації молодіжної політики в Україні.

Під час тренінгу обговорили такі питання: формування та реалізація молодіжної політики на місцевому та державному рівнях; інституційні механізми підтримки молоді; які є інструменти залучення молоді; реалізація молодіжної політики в умовах дії правового режиму воєнного стану та адаптація діяльності до умов воєнного стану; фінансування молодіжних центрів; співпраця з міжнародними організаціями та донорами; підтримка молодіжних ініціатив під час воєнного стану.

Також обговорили які пріоритетні напрямки виділяє молодь під час дії воєнного стану. Це: налагодження співпраці між місцевою владою та молоддю, а саме робота над включенням ідей та пропозицій молоді до плану роботи міста; інформаційно-просвітницьку роботу серед молоді стосовно інструментів участі та новел законодавства; поширення тенденцій доброчесності та контроль влади.

DSC 6980

Світ сновидінь на вашому екрані: конкурс цифрового мистецтва зі ШІ

Портал Експеримент (https://s8583823.sendpul.se/.../e183367af1856f96ca0c5c30d...), онлайн-платформа для творчих проектів, з радістю оголошує про новий конкурс – «Digital Art зі ШІ».
 
Цей конкурс дає вам можливість продемонструвати свою креативність та майстерність у створенні digital art за допомогою штучного інтелекту.
УМОВИ КОНКУРСУ
* Учасники:конкурс відкритий для всіх бажаючих, без вікових обмежень
* Завдання: створіть digital art-картину натему «Світ сновидінь» за допомогою будь-якого ШІ для генерації зображень. Ви можете використовувати будь-який стиль, тему та техніку.
* Формат: надішліть свою роботу у форматі JPEG, або WebP на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з темою «Digital Art». До своєї роботи можна додати назву твору, а також ваші думки або емоції, які надихнули вас на створення арту.
* Розмір: робота має бути не менше, ніж 700 пікселів (точок) по горизонталі.
* Унікальність: ваші роботи мають бути унікальними, тобто, які ніде раніше не публікувалися.
* У листі ОБОВ'ЯЗКОВО вкажіть ваше ім'я та прізвище (або псевдонім).
* Від одного учасника приймається лише 1 робота.
* Термін подачі робіт: до 5 серпня 2024 року.
* Оголошення переможців: 15 серпня 2024 року.
Надсилаючи ваш твір, автор / авторка дає згоду на публікацію матеріалу на порталі Експеримент.
Важливо! Ваші картинки розміщуються напорталі Експеримент на постійній основі. Не видаляються. Автори, котрі надсилають свої матеріали, погоджуються із цією умовою.
Зануртеся у вир фантазій та візуалізуйте свої найцікавіші сни!
 
ПРИЗИ
* 1 місце: 3000 грн на придбання книжок в інтернет-магазині.
* 2 місце: 2000 грн на придбання книжок в інтернет-магазині.
* 3 місце: 1000 грн на придбання книжок в інтернет-магазині.
Переможців обиратимуть
* 1 - 2 місце: редакція культурного порталу Експеримент
* 3 місце: редакція порталу Експеримент спільно з читачами.
При виборі 3 місця буде врахована кількість лайків та переглядів, які отримає сторінка, де розміщено digital art
Бажаємо всім успіхів!

Соціальна допомога для ВПО та УБД

Компанія Грузар розпочинає реалізацію програми допомоги найуразливішим сім’ям ВПО та сім'ям учасників бойових дій, які постраждали від російської агресії.

Цей проект дасть змогу людям, які були змушені залишити домівку внаслідок російської агресії, безкоштовно скористатись послугою вантажного таксі й перевезти цінні речі, або переїхати в безпечне місце.

У 2024-25 роках ми плануємо надати допомогу близько 3000 сімей. Допомогу отримають родини, які заповнять онлайн-анкету на сайті та нададуть підтвердження статусу ВПО або УБД.

Упродовж двох місяців ми зобов'язуємось надати послуги переїзду, транспортування чи вантажників для потреб цих сімей.

Для подачі заявки уважно заповніть онлайн-анкету по посиланню: https://gruzar.com.ua/social-programs/besplatnaya-perevozka

Зверніть увагу, що заповнення анкети не гарантує отримання допомоги. У разі великої кількості заявок, компанія в першу чергу буде надавати допомогу найбільш нужденним сім'ям.

Якщо вам потрібна допомога у заповненні анкети або виникли інші запитання, зверніться за номером підтримки: +380 93 990 18 91, Пн-Пт (10.00-18.00).

Все буде Україна.

Дочірні категорії