Сьогодні повернувся від наших захисників. Разом з Мар'яном Ковальським побували на Дніпропетровщині та Запоріжжі передали військовим із нашої громади, котрі служать у різних військових підрозділах на передовій, гуманітарний вантаж та автомобіль швидкої допомоги Форд Транзит, котрий привезли минулого тижня до нас наші друзі із Шьонінгена. Дякую німецько-українському товариству м. Шьонінген та округу Гельмштадт за підтримку наших захисників.
Разом - до Перемоги!
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![361559173 3704770426434427 1748414585609263860 n](/images/361559173_3704770426434427_1748414585609263860_n.jpg)