вул. Шашкевича Маркіяна, буд. 22

(03265)42322

(03265)42376

mail@zlmr.gov.ua

  • foto winter 1
  • castle 2
  • foto winter 2

10 березня 2021 року у Золочівській міській раді відбулось засідання комісії щодо недопущення втрат надходжень до бюджету плати за землю, у якій взяли участь заступник міського голови Богдан Рибаха, начальник фінансового управління міської ради Галина Мудра, начальник відділу доходів та бухгалтерського обліку і звітності фінансового управління міської ради Андрій Кмиць, начальник відділу земельних відносин міської ради Петро Шумляк  та депутат міської ради Ольга Первухіна, на якій було заслухано голову Золочівської районної спілки споживчих товариств щодо користування земельною ділянкою без правовстановлюючих документів під об’єктом нерухомості по вул. Вокзальній, 101  в м. Золочеві. Рішенням  комісії зобов’язано голову Золочівської районної спілки споживчих товариств в найкоротший термін отримати дозвіл на розроблення документації із землеустрою, розробити відповідну документацію із землеустрою, внести відомості про земельну ділянку до ДЗК, подати документацію із землеустрою на затвердження до міської ради та укласти договір оренди землі.

Під час засідання комісії начальником відділу земельних відносин міської ради Петром Шумляком доведено до відома присутніх прийнятий Верховною радою Українизаконопроект №0850 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо єдиної правової долі земельної ділянки та розміщеного на ній об'єкта нерухомості», яким встановлюється обов’язок набувача права власності на будівлю, споруду, що розташовані на земельній ділянці державної та комунальної власності, право користування якою не оформлено, протягом 30-денного терміну з дня набуття такого права власності здійснити відповідні дії для оформлення прав на земельну ділянку та про відповідальність, яка настає за невиконання вимог щодо прав користування земельними ділянками.

Також, було попередньо розглянуто проект регуляторного акту «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Золочівської міської територіальної громади» розроблений фінансовим управлінням міської ради з метою встановлення єдиного порядку розрахунків  та уніфікації ставок місцевих податків і зборів на території громади,  до якого учасниками розгляду було висловлено свої зауваження.

Після доопрацювання  проект цього регуляторного акту буде оприлюднено на офіційному сайті міської ради з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб.

Відповідно до вимог Податкового кодексу України даний проект має бути затверджений рішенням міської ради до 15 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується його застосування.