вул. Шашкевича Маркіяна, буд. 22

(03265)42322

(03265)42376

mail@zlmr.gov.ua

  • foto winter 1
  • castle 2
  • 20230505 125501
  • 20230505 130318
  • 1020230505 150059

Цього тижня підбито підсумки проєкту «Покращення надання якісних медичних послуг у лікувально-діагностичному відділенні КНП «Золочівська ЦРЛ», який був оголошений Міжнародною організацією з міграції в рамках проекту «Людський вимір – інклюзивні дані для стабільності та розвитку», що фінансується за підтримки Уряду Канади, Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку.
В рамках цього проєкту Золочівська громада успішно пройшла відбір та визнана такою, що має унікальний підхід, новаторське бачення, а втілення самої ідеї буде сприяти згуртованості представників громади (серед яких представники ВПО, молодь, жінки, ветерани та інші зацікавлені особи). Розроблений план реагування громади був рекомендований на право отримання підвищеного гранту у розмірі еквіваленту 25,000 тис. доларів США.
Детальніше про проєкт розповідає завідувач лікувально-діагностичного відділення КНП «Золочівська ЦРЛ» Микола ХОЛЯВКА Микола Холявка:
– Ми спільно із Золочівською міською радою ставили собі за мету підвищити якість та доступність медичного обслуговування пацієнтів лікувально-діагностичного відділення КНП «Золочівська ЦРЛ», що потребують аудіологічних послуг лікаря сурдолога, офтальмологічних послуг лікарями офтальмологами, кардіологічних досліджень лікарями кардіологами і функціоналістами, реабілітації і фізіотерапевтичних процедур лікарем реабілітологом і фізіотерапевтом, лікарем психіатром дитячим, ушкодження цілісності шкіри лікарями дерматовенерологом шляхом придбання сучасного аудіологічного обладнання-аудіометра-тимпанометра, електрокардіографа, щілинної лампи, дерматоскопа, апарату для місцевої дарсонвалізації, апарату для лікування імпульсним магнітом, дитячих розвиваючих реабілітаційних приладів та іншого медичного обладнання. Вже зараз у лікувально-діагностичному відділенні КНП «Золочівська ЦРЛ» створений кабінет сурдолога, що покращить доступність надання спеціальних медичних послуг, оскільки місце надання таких медичних послуг буде ближче до місця проживання мешканців Золочівської громади та суміжних громад району. Придбано сучасне аудіологічне обладнання – аудіометра-тимпанометр для оснащення кабінету сурдолога, офтальмоскоп щілинної лампи для оснащення лікаря офтальмолога, електрокардіограф для оснащення лікаря функціональної діагностики, дерматоскопдля дерматовенеролога, апарати для місцевої дарсонвалізації та лікування імпульсним магнітом для лікарів реабілітолога і фізіотерапевта, дитячі розвиваючі і реабілітаційні предмети для дитячого психіатра лікувально-діагностичного відділу КНП «Золочівська ЦРЛ». Все це дозволить значно покращити якість діагностики та лікування патології із слухом, зором, кардіологічних, дерматологічних, ревматичних, травматичних, неврологічних, гінекологічних пацієнтів, психоемоційних розладів у дітей, підвищить рівень надання медичної допомоги до європейських стандартів та протоколів, що, переконаний, вплине на рівень обслуговування пацієнтів.
Підвів підсумки щодо реалізації проєкту директор КНП «Золочівська ЦРЛ» Тарас ЯЦУНСЬКИЙ Тарас Яцунський:
– КНП «Золочівська центральна районна лікарня» щодня працює над тим, щоб надавати якісні послуги пацієнтам у комфортних для них умовах. Ми ставимо перед собою чіткі завдання і спрямовуємо зусилля, увагу та енергію на їх досягнення. І вже сьогодні маємо дуже добрий результат. У лікарні працюють фахові медики на сучасному обладнанні. Ми постійно збільшуємо перелік медичних послуг, які можуть отримати жителі громади. Здоров’я наших пацієнтів – сенс нашої роботи та наша мотивація. Для нас дуже важливо втілювати інновації і використовувати нові можливості. Ми віримо, що успіх досягається разом і завдяки кожному з нас.
Більше про очікувані результати від реалізації проєкту читайте у суспільно-політичному часописі «Наша українська справа» Справа Українська
0 02 05 b7891326c24fdddf1bac440787fc4f24157413dd0a01794fe4163b7bcb79440c 11626e89