Перший заступник начальника Золочівської районної військової адміністрації (РВА) Михайло Кулик, спільно з головним спеціалістом відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Золочівської РВА Іриною Мицко, провели робочий виїзд у с. Білий Камінь.
На місці було проведено огляд місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення, яка встановлена за програмою «Безпечна Львівщина». В межах зазначеної програми Львівська обласна державна адміністрація ще з 2021 року дофінансовує закупівлю електронних сирен з обласного бюджету.
В умовах сьогодення особлива увага приділяється спроможності роботи систем оповіщення на час відсутності електропостачання.
![foto winter 1](/images/Slideshow_foto/foto_winter_1.jpg)