27 липня - День медичного працівника.
У КНП «Золочівська ЦРЛ» відбулася оперативна нарада з нагоди Дня медичного працівника.
Розпочала захід медичний директор Марта Менько. До щирих та теплих привітань долучилися заступник міського голови Ярослав Окрепкий, голова Золочівської районної військової адміністрації Василь Маркевич, директор КНП «Золочівська ЦРЛ» Тарас Яцунський.
За сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі та з нагоди Дня медичного працівника, медикам КНП «Золочівська ЦРЛ» було урочисто вручено подяки та грамоти.
Дорогі медичні працівники! Дякуємо Вам за щоденну працю, професіоналізм та внутрішню витримку! Бажаємо Вам та Вашій родині міцного здоровʼя, мирного неба, добробуту та наснаги!
![0 02 05 d805af5410631f1270ce0cf9313448ed317bb4b511745eb6d49bcd9e4e65df41 427dc5ebcd794fb4](/images/0-02-05-d805af5410631f1270ce0cf9313448ed317bb4b511745eb6d49bcd9e4e65df41_427dc5ebcd794fb4.jpg)