вул. Шашкевича Маркіяна, буд. 22

(03265)42322

(03265)42376

mail@zlmr.gov.ua

  • foto winter 1
  • castle 2
  • foto winter 2

17 вересня у селі Хильчиці відкрився новий сучасний завод «Коудайс Україна», який спеціалізуватиметься на виробництві мінерально-вітамінних добавок для сільськогосподарських тварин.
На відкриття завітали Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький, народний депутат України Ростислав Тістик, голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький, міський голова Золочева Ігор Гриньків.
Серед почесних гостей – делегація з Нідерландів, очолювана Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Нідерландів в Україні Йеннесом де Молом. З цієї нагоди вперше у виконанні військового оркестру Навчального центру ім. В. Вишиваного Національної гвардії України прозвучав Державний гімн Королівства Нідерланди.
Владика Володимир (Груца) у співслужінні із священнослужителями освятив виробництво та благословив інвесторів та працівників на добру і плідну працю.
Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов наголосив на тому, що новий завод – це результат спільних ідей та інвестицій українського та нідерландського бізнесу.
«Запуск нового підприємства – дійсно знакова подія для всього регіону. Адже тут з’явилося понад 100 робочих місць для місцевих мешканців. З податків підприємства громада отримує додаткові надходження до бюджету й стане більш спроможною. Та найголовніше – ми бачимо успішну співпрацю українського й нідерландського бізнесу, нехай це стане гарним прикладом для інших громад», – зазначив Міністр.
«Передові технології виробництва дозволять продукції бути конкурентоспроможною на вітчизняному ринку та допоможуть завоювати позиції на світовому. Переконаний, що це далеко не останній успішний проєкт на Львівщині», – зазначив перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький.


«Аби економіка в державі розвивалась, органи влади повинні створювати для цього необхідні умови. Сьогодні розбудовуємо дороги, покращуємо інфраструктуру, будуємо школи та спортивні майданчики та відкриваємо нові потужні підприємства. До прикладу, вчора в області запрацював перший в Західній Україні інноваційний селекційно-насіннєвий центр, а вже сьогодні ми відкриваємо сучасний завод з виготовлення кормів. Тим самим, ми показуємо чіткі результати, аби регіон став ще більш привабливим для інвестування», – наголосив голова ЛОДА Максим Козицький.  
У вітальному слові міський голова Золочева Ігор Гриньків наголосив на добрій співпраці і розумінні міської влади та інвесторів «Коудайс Україна» в особі родини Шопських: «Я вже втретє на заходах за участю родини Шопських. Сьогодні Золочівщина відкрита для інвестицій. Розкажу вам невеликий секрет. Сьогодні ми підводимо підсумок третього етапу будівництва, а минулого тижня разом із Федором Шопським ми вже склали плани на будівництво спільно з партнерами з Нідерландів ще одного об’єкта у Золочеві. Є розуміння і у депутатського корпусу у цьому плані. Дякую усім за працю, найперше Федору Шопському за наполегливість і тиху невтомну працю. Зичу успіхів і процвітання».
«Нам вдалося автоматизувати більшість виробничих процесів. При тому, бути повністю екологічними. Технологія не передбачає жодних викидів в землю, воду, чи повітря. Такі досягнення дають впевненість та можливість заявити, що «Коудайс Україна» – інноваційне підприємство, яке дивиться вперед, повністю відповідає потребам клієнтів та вимогам, які декларує сучасний світ», – зазначає Федір Шопський, генеральний директор «Коудайс Україна».
Представлений новий завод входить до групи компаній «Коудайс» (Нідерланди) – світового виробника кормів, преміксів та концентратів для свійських тварин та птиці, загальною кількість понад 90 заводів у 60 країнах світу. Новий завод «Коудайс Україна» – це 8 поверхів новітнього спеціалізованого обладнання від провідних компаній світу, автоматизовані системи керування, автоматична лінія пакування та навіть роботизована техніка.
Продукція підприємства дозволяє суттєво збільшити конвертованість рослинних кормів у якісну м’ясну продукцію.
Будівництво заводу розпочали в 2020 році. Сума інвестицій склала 7,8 млн. євро. Загальна потужність підприємства складає 1500 тонн мінерально-вітамінних добавок для сільського господарства на місяць. На заводі працює автоматизована лінія виробництва.
Кожен гість мав змогу ознайомитись з потужностями заводу під час екскурсії, яку провели провідні спеціалісти компанії.