вул. Шашкевича Маркіяна, буд. 22

(03265)42322

(03265)42376

mail@zlmr.gov.ua

  • foto winter 1
  • castle 2
  • foto winter 2

 
5 жовтня 2021 року у Національному центрі управління та випробувань космічних засобів на Золочівщині Володимир ПРИСЯЖНИЙ, начальник Національного центру управління та випробувань космічних засобів Державного космічного агентства України, кандидат технічних наук, та Максим КОЗИЦЬКИЙ, голова Львівської обласної державної адміністрації підписали меморандум про співпрацю центру, космічного агентства та ЛОДА.
Зустріч відбулася за участю Романа Сулейманова, заступника голови міжфракційного депутатського об’єднання Верховної Ради, голови Золочівської районної державної адміністрації Василя МАРКЕВИЧА та міського голови Золочева Ігора ГРИНЬКІВА.
«На початку минулого року в нашому Центрі космічних досліджень і зв’язку (місто Золочів Львівської області) запрацював радіотелескоп РТ-32, завдяки якому отримано наукові дані досліджень далекого космосу. Національна академія наук України визнала РТ-32 одним із 10 найбільших досягнень вітчизняної науки за 2020 рік. Наступного року завершиться його створення. Мені приємно зазначити, що наш радіотелескоп вважається одним із найкращих у світі, його використання в космічних програмах посилить науково-експериментальну базу вітчизняної науки, сприятиме підвищенню іміджу України, – говорить Володимир ПРИСЯЖНИЙ.