вул. Шашкевича Маркіяна, буд. 22

(03265)42322

(03265)42376

mail@zlmr.gov.ua

  • foto winter 1
  • castle 2
  • foto winter 2

 

Сьогодні між Золочівською міською радою та Червоненським вищим професійним училищем підписано угоду про співробітництво в реалізації спільних проектів.  Мета цього договору – взяти участь у програмі Північної корпорації НЕФКО «Реконструкція та відновлення муніципальної інфраструктури», що фінансується інвестиційною платформою сусідства Європейського Союзу (NIP).
Як повідомив міський голова Золочева Ігор ГРИНЬКІВ, Золочівська міська рада має намір залучити кошти Європейського Союзу на реконструкцію одного корпусу гуртожитку Червоненського ВПУ під житло для внутрішньо переміщених осіб.
–    На території Золочівської громади проживає понад три з половиною тисячі внутрішньо переміщених осіб із зони бойових дій. Сьогодні люди тимчасово проживають у комунальних установах, здебільшого у закладах освіти – садочках, школах. Нам потрібно відновити навчання у звичному режимі. Отже, маємо всім тим, хто потерпів від російської агресії і тимчасово перебуває у нашій громаді створити належні умови проживання. На розгляд НЕФКО ми подали три пропозиції, дві з яких – збудувати житло у новому масиві на вулиці Ак. Павлова та пропозицію щодо реконструкції гуртожитку в Червоному, яка може бути найбільш швидко реалізованою. Сподіваюсь, що наша ініціатива буде підтримана з огляду на ту кількість осіб, що проживають на нашій території, – повідомив Ігор Гриньків.