вул. Шашкевича Маркіяна, буд. 22

(03265)42322

(03265)42376

mail@zlmr.gov.ua

  • foto winter 1
  • castle 2
  • foto winter 2

Сердечно вітаю Вас з професійним святом! День медичного працівника – це свято лікарів, парамедиків, медичних сестер, лаборантів, санітарок – усіх працівників галузі охорони здоров'я, хто стоїть на варті здоров’я людей. Ви докладаєте чимало зусиль аби прийти на допомогу кожному пацієнту, вдихнути в нього віру в скоріше одужання та зберегти життя. Ваш високий професіоналізм, вірність своїй справі, милосердя дають змогу багатьом людям повернутися до активної діяльності, набути впевненості у завтрашньому дні, знову відчути радість життя.
Дякуємо за стійкість, мужність, жертовність, високу фаховість у боротьбі з невідомим та небезпечним коронавірусом.
Віримо у перемогу України у війні з російськими окупантами. Медичні працівники під час війни виконують надзвичайно важливу роль у порятунку життів.
Величезна вдячність всім медичним працівникам і ветеранам медицини нашої територіальної громади за невтомну благородну працю, самопожертву, відданість своїй професії.
Бажаю Вам і Вашим родинам миру, міцного здоров’я, сімейного затишку та благополуччя. Сил та наснаги у Вашій святій справі. І нехай зроблене добро повертається до Вас сторицею.


Ігор ГРИНЬКІВ, міський голова