

У Золочеві тривають роботи із благоустрою. Осінь – благодатна пора для висадження дерев та кущів. Учора комунальники спільно із міським головою Ігорем Гриньковим висаджували живоплоти у сквері на вулиці Січових стрільців.
У липні 2015 року ми писали у часописі «Наша українська справа» про вцілілий хрест у селі Побєда, що на Луганщині.
У вересні 2014 року згорів весь військовий табір, який дислокувався в селі Побєда Луганської області. Впродовж трьох днів, 1-3 вересня, окупанти накривали все залповим вогнем градів. Від диму і вогню довкола села нічого не було видно. У селі стояли табором бійці 24-ї механізованої бригади. У них було чимало техніки та наметів... Був у таборі і особливий намет – польова капличка. Поруч з капличкою бійці батальйону встановили березовий хрест. Її і березовий хрест власноруч під час відпочинку робили вояки. Поруч з хлопцями служив військовий капелан о. Орест Сало. Саме з його благословення на кожному місці, де перебували, намагалися встановити під каплицю намет, викопати бліндаж або бодай обладнати зручне місце для молитов. Цей хрест Владика Богдан Манишин, Єпископ-помічник Стрийської єпархії Української Греко-Католицької Церкви, освятив у серпні 2014 року. Хлопці сподівалися, що хрест стане для всіх людей символом віри в нашу перемогу та оберегом. Так воно й сталося.
Громада Золочева з приємністю констатує факт ще однієї позитивної зміни у центрі міста: проведено комплексне замощення плиткою з пісковика та встановлено бордюр на площі перед входом до церкви Воскресіння Господнього на вул. Шашкевича М. І до цих змін громада міста долучилась ініціативою, коштами, залучення мешканців Золочева до підготовчих робіт.
Теплого осіннього ранку у суботу, 6 жовтня, у міському парку відпочинку «Здоров'я», відбувся фізкультурно-оздоровчий захід «Спорт для всіх у парках і скверах». Мета – популяризація здорового способу життя, пропаганда фізичної культури та спорту, організація молодіжного дозвілля, активізація спортивно-масової діяльності серед молоді. Чудова погода та фахівці центру «Спорт для всіх» – справжні ентузіасти своєї справи, скликали золочів‘ян активно провести час у міському парку та передати молодшому поколінню любов до фізичної культури і спорту.
Наталія ФАРТУШНА, директор Золочівського міського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх»:
– Фахівці нашого центру спільно з Львівським обласним центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» провели для усіх бажаючих заняття на свіжому повітрі з лікувальної фізкультури, пробіжка, ігри, естафети, флеш-моб та волейбол. Переможців нагородили медалями ЛОЦФЗН «Спорт для всіх».