вул. Шашкевича Маркіяна, буд. 22

(03265)42322

(03265)42376

mail@zlmr.gov.ua

 • foto winter 1
 • castle 2
 • foto winter 2

            Відповідно до розпорядження міського голови м. Золочева І. Гриньківа  VI позачергова  сесія VIIІ скликання Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області відбудеться 16.03.2021 року о 10.00 год.

              На порядок денний виносяться наступні питання:

 1. Про внесення змін та затвердження структури та чисельності апарату Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області з 17.03.2021 року в новій редакції.
 2. Про затвердження Положення про використання коштів резервного фонду бюджету Золочівської міської територіальної громади.
 3. Про внесення змін до показників бюджету Золочівської міської територіальної громади на 2021 рік.
 4. Про затвердження Статуту Золочівського міського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» у новій редакції.
 5. Про затвердження передавального акту та акту приймання - передачі документів Великовільшаницької сільської ради Золочівського району Львівської області.
 6. Про затвердження передавального акту та акту приймання - передачі документів Гончарівської сільської ради Золочівського району Львівської області.
 7. Про затвердження передавального акту та акту приймання - передачі документів Сасівської сільської ради Золочівського району Львівської області.
 8. Про затвердження передавального акту та акту приймання - передачі документів Єлиховицької сільської ради Золочівського району Львівської області.
 9. Про затвердження передавального акту та акту приймання - передачі документів Червоненської сільської ради Золочівського району Львівської області.
 10. Різне.

Секретар міської ради                                                                                     О. М. Сидорович