вул. Шашкевича Маркіяна, буд. 22

(03265)42322

(03265)42376

mail@zlmr.gov.ua

  • foto winter 1
  • castle 2
  • 20230505 125501
  • 20230505 130318
  • 1020230505 150059

Повна назва документа державного планування: Проєкт документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку Детального плану території для будівництва підприємства харчової промисловості (розливу та виробництва мінеральної, питної води, безалкогольних напоїв) (шляхом продажу права оренди земельної ділянки на конкурентних засадах (земельних торгах)) біля села Хмелева Золочівського району Львівської області.
Підстава для розроблення: розроблений згідно рішення Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області №1134 від 30 вересня
2021 року, завдання на розроблення детального плану території.
Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Золочівська міська рада Львівської області.
Розробники проєкту містобудівної документації та розділу «Охорона навколишнього середовища»: ТзОВ «МІСТОПЛАН».
Передбачувана процедура громадського обговорення: відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку та проєкту документа державного планування, «Детального плану території для будівництва підприємства харчової промисловості (розливу та виробництва мінеральної, питної води, безалкогольних напоїв) (шляхом продажу права оренди земельної ділянки на конкурентних засадах (земельних торгах)) біля села Хмелева Золочівського району Львівської області», розпочато з дня їх оприлюднення на сайті Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області та триватиме протягом 30 днів.
Відповідно до ст. 12 Закону «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Усі зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.
Ознайомитися з проєктом документу державного планування та звітом про стратегічну екологічну оцінку, а також отримати додаткову інформацію можна за адресою: 80700, Львівська обл., Золочівський р-н, м. Золочів,
вул. Шашкевича Маркіяна, 22 (Золочівська міська рада Львівської області) та на офіційному веб-сайті Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Золочівська міська рада Золочівського району Львівської області: 80700, м. Золочів,
вул. Шашкевича М., 22; електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Зауваження та пропозиції подаються протягом 30 днів з дня оприлюднення повідомлення.
Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.
Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документу державного планування та його звіту про стратегічну екологічну оцінку
Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документу державного планування та його звіту про стратегічну екологічну оцінку - відсутня.
Громадські слухання: громадські слухання відбудуться 04.01.2022 р.
о 12.00 год. у вигляді презентації в приміщенні Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області.

Богдан РИБАХА, в. о. міського голови