вул. Шашкевича Маркіяна, буд. 22

(03265)42322

(03265)42376

mail@zlmr.gov.ua

  • foto winter 1
  • castle 2
  • foto winter 2

На виконання вимог чинного законодавства та рішення Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області від 23.12.2021р. № 2041 «Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Золочівської територіальної громади» розпочато процедуру проведення громадських обговорень з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Золочівської міської територіальної громади.

Процедурою передбачено створення Робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану.

Робоча група формується з представників Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області, виконавчого комітету Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області, органів державної влади, державних та комунальних підприємств, установ та організацій, органів самоорганізації населення, громадських організацій, інших заінтересованих сторін у складі не менш як 5 осіб і не більш як 21 особа, з непарною кількістю членів.

У персональному складі Робочої групи частка членів, що представляють Золочівську міську раду Золочівського району Львівської області та виконавчий орган Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області, не повинна перевищувати половину складу робочої групи плюс одна особа.

До персонального складу Робочої групи має входити принаймні один представник від кожного з населених пунктів Золочівської територіальної громади, який не є співробітником виконкому, допускається представлення одним членом робочої групи інтересів кількох суміжних сіл та селищ територіальної громади.

Заяви на включення до Робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Золочівської територіальної громади приймаються з 13.01.2022р.
по 31.01.2022р.
за адресою: вул. Шашкевича М., 22 м. Золочів, або електронною поштою на адресу: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript..