вул. Шашкевича Маркіяна, буд. 22

(03265)42322

(03265)42376

mail@zlmr.gov.ua

  • foto winter 1
  • castle 2
  • foto winter 2

  1. Повна назва документа державного планування: «Детальний план території для будівництва об’єкта телекомунікацій у с. Велика Вільшаниця Золочівського району Львівської області» та його звіт про стратегічну екологічну оцінку.
  2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування та його звіту про стратегічну екологічну оцінку: Золочівська міська рада Золочівського району Львівської області.
  3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

1) Дата початку та строки здійснення процедури: з 10.06.2022р. до 11.07.2022р.

2) Способи участі громадськості (надання письмових зауважень та пропозицій, громадські слухання тощо) − громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі, в тому числі в електронному вигляді, зауваження та пропозиції до Детального плану території для будівництва об’єкта телекомунікацій у с. Велика Вільшаниця Золочівського району Львівської області та його звіту про стратегічну екологічну оцінку до Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області.

3) Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): 12.07 2022 року о 11.00 в приміщенні Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області: м. Золочів, вул. Шашкевича М., 22.

4) Орган від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з детальним планом території для будівництва об’єкта телекомунікацій у с. Велика Вільшаниця Золочівського району Львівської області. та його звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа: Золочівська міська рада Золочівського району Львівської області
(м. Золочів, вул. Шашкевича М., 22) та на офіційному веб-сайті Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області: mail@zlmr.gov.ua

5) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Золочівська міська рада Золочівського району Львівської області: 80700, м. Золочів,
вул. Шашкевича М., 22; електронна адреса: mail@zlmr.gov.ua

Зауваження та пропозиції подаються протягом 30 днів з дня оприлюднення повідомлення, з 10.06.2022р. до 11.07.2022р.

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту Детального плану території для будівництва об’єкта телекомунікацій Золочівського району Львівської області: не передбачено.