вул. Шашкевича Маркіяна, буд. 22

(03265)42322

(03265)42376

mail@zlmr.gov.ua

  • foto winter 1
  • castle 2
  • foto winter 2

У Золочівській громаді на запрошення Координаційного волонтерського центру підтримки внутрішньо переміщених осіб Золочівської міської ради розпочала роботу французька гуманітарна місія Premiere Urgence Internationale (Прем'єр Уржанс Інтернаціональ).
Première Urgence Internationale – неприбуткова неполітична міжнародна неурядова організація зі штаб-квартирою у Франції. Її завданням є допомога цивільному населенню, що у скрутному становищі у зв'язку з природними катаклізмами, війною чи економічним колапсом.
Волонтери надаватимуть медичну, психологічну підтримку, допомогу в юридично-організаційних питаннях внутрішньо переміщеним особам, які проживають у нашій громаді.
2 червня волонтери відвідали людей, які залишили свої домівки через бойові дії, у місті Золочів та селах Струтин, Підлипці.
Як розповіла координаторка мобільної бригади Ольга Мигаль, це сталий проект, який спрямований насамперед на підтримку внутрішньо переміщених осіб, людей, які постраждали від війни, волонтерів. Медики проводять первинні обстеження, надають консультації та медичну і підтримку.
Золочівська громада вдячна медикам за допомогу та сподівається на подальшу співпрацю.
Ми дуже зацікавлені у розвитку тісної співпраці з організацією Premiere Urgence Internationale та з іншими благодійними організаціями. Незважаючи на те, що у Золочеві зараз немає активних бойових дій, ми все ж маємо забезпечити комфортне проживання та перебування тут для внутрішньо переселених осіб, які прибувають до нас з інших куточків України. Дуже часто, окрім побутових та соціальних питань, які ми намагаємось вирішити, перед нами постають питання надання медичної та психологічної допомоги. Є багато випадків, коли людям, що пережили війну, важко звернутись за допомогою до спеціалістів.
Також заплановано відвідати також й інші населені пункти нашої громади, де зосереджено значну кількість біженців.

 Леся ГОРГОТА