вул. Шашкевича Маркіяна, буд. 22

(03265)42322

(03265)42376

mail@zlmr.gov.ua

  • foto winter 1
  • castle 2
  • foto winter 2

Золочівську громаду відвідав начальник відділу капітальних ремонтів Управління ремонтів та експлуатаційного утримання автомобільних доріг Департаменту дорожного господарства Львівської ОВА Сергій Патрило. Разом з міським головою та фахівцями Золочівської міської ради вони обстежили окремі дороги у громаді.
Детальніше розповідає Ігор Гриньків, міський голова Золочева:
– Ще до початку війни ми запланували виготовити проєктну документацію на ремонт дороги С140727 Варшава-Вороняки. Проектна документація виготовлена, зараз відбуватиметься державна експертиза. Вартість робіт 41 062 127 гривень. Зрозуміло, що роботи доведеться відкласти до перемоги.
Для мешканців села Струтин та для Товариства «Карпатські мінеральні води» дуже важливим є облаштування додаткової смуги виїзду на трасу Львів–Тернопіль. Спільно із нашим колегою Сергієм Патрилом ми будемо ініціювати виготовлення технічної документації для влаштування додаткової смуги для виїзду із села Струтин на дорогу Львів–Тернопіль.
Також товариство «Карпатські мінеральні води» запланувало будівництво нових виробничих потужностей нового заводу біля села Хмелева у нашій громаді. Сьогодні з фахівцями ми здійснюємо підготовчі роботи з проєктування дороги від Руди-Колтівської до Хмелеви. Видатки з проєктування бере на себе Товариство «Карпатські мінеральні води». Звичайно, що всі роботи вже будуть виконуватись після завершення війни і нашої перемоги, але сьогодні ми крок за кроком напрацьовуємо все те, про що домовлялись із Товариством «Карпатські мінеральні води».
Також у співпраці з Львівською обласною державною адміністрацією розпочато проєктні роботи та виділено субвенцію з міського бюджету на виготовлення проєктно-кошторисної документації щодо ремонту дороги Золочів–Кропивна в напрямку (Вороняки–Ремезівці).
Та зараз маємо об'єднати зусилля для допомоги нашому війську.
Леся ГОРГОТА