

Ми знову під холодним лютневим небом, схиляємо голови у безкінечній скорботі за цинічно вбитими Героями Небесної Сотні.
17 лютого 2019 року з нагоди 30-ї річниці виводу військ з Афганістану у Золочеві вшанували пам’ять загиблих воїнів у Афганістані.
У Золочівській міській раді відбулись збори Золочівської районної ради воїнів-афганців «Пам'ять». До присутніх звернувся голова організації Богдан Кудерявець: «Я радий бачити вас сьогодні, вдячний кожному з вас за підтримку один одного і згуртованість. Воїни-афганці – люди, які знають ціну життя. Тому бажаю кожному з нас здоров’я та витримки, хай береже нас Бог».
Впродовж двох днів з ініціативи Благодійного фонду «Золочів відроджений» у Золочівській міській раді проходив тренінг «Стратегічне планування та його результати» в рамках платформи розвитку громадянського суспільства Маркетплейс.
Надворі запахло весною і золочів’яни одразу ж взялись до впорядкування приватних садиб, парків, скверів. Учора комунальники спільно із міським головою, працівниками міської ради, активними мешканцями міста висадили кілька сотень хвойних дерев у міському парку «Здоров’я».