вул. Шашкевича Маркіяна, буд. 22

(03265)42322

(03265)42376

mail@zlmr.gov.ua

  • foto winter 1
  • castle 2
  • foto winter 2

Інформація про електронну платформу зі збору та утилізації тари з-під хімічних засобів захисту рослин − «Агро Варта»

Відповідно до чинного законодавства відходи тари з-під хімічних засобів захисту рослин відносяться до небезпечних відходів і підлягають утилізації, а поводження з ними має відбуватись із залученням належно ліцензованих операторів.

             Для недопущення забруднення оточуючого середовища відходами тари з-під хімічних засобів захисту рослин, доводимо до вашого відома, що відповідно до листа Департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації, в Україні почав діяти пілотний проєкт «Агро Варта», реалізований Європейською Бізнес Асоціацією, провідними світовими виробниками та імпортерами хімічних засобів захисту рослин та ліцензованими компаніями із переробки та утилізації тари з-під таких засобів (інформація про проєкт за лінком.

В рамках Проєкту компанії-переробники забезпечать повний цикл поводження з тарою з-під засобів захисту рослин компаній-учасників проєкту (збирання, перевезення, переробку та утилізацію).

Проєктом «Агро Варта» також впроваджено електронну платформу, за допомогою якої можна подавати заявки на збір та переробку тари з-під засобів захисту рослин в онлайн форматі . На платформі оформити заявку на утилізацію можна в 4 кроки:
 1.Зареєструватись на сайті;
2.Оформити заявку натиснувши «Створити заявку на утилізацію»;
3.Заповнити основні дані про розміщення та обсяги тари;
4.Натиснути «Відправити заявку».
                  Ознайомитись з презентацією «Онлайн платформи «Агро Варта» можна ТУТ.